| criiistina2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=22907? Mi l-am luat azi si vreau niste pareri.

2 răspunsuri:
| ADRIANAROXANA a răspuns:

Produsele oriflame sunt toate de calitatebig grin

| AnutzzaMariia a răspuns:

Buna. Si eu folosesc fond de ten de la Oriflame insa eu am unul Giordani.
Are o vecina de-a mea fond de ten din acea gama si este foarte bun, se intinde foarte bine..de altfel toate produsele de la Oriflame sunt de calitate. Nu incarca tenul si nu il lasa aspru dupa folosire.
Pe link-ul care l-ai dat tu, daca te uiti sunt in partea de jos o serie de pareri despre acest produs de la cei care l-au uitilizat.