| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest produs de la oriflame?
http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=15033
Eu am acnee si ma deranjeaza foarte tare. Credeti ca-mi va fi folositor? Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| Areen a răspuns:

Hey Sweety :*
Eu zic sa ti le tratezi cosurile cu o crema, solutie, masti pentru fata etc. Imperfectiunile dese ori trebuie sa le rezolvi, nu sa le ascunzi :*. Oricum, cosurile trec repede. Eu din cls a 3 a am cosuri, iar acum si a 6 a, am experienta, iar mie imi ies multe =]]. 1. Nu trebuie sa le spargi. Chiar daca te deranjeaza, ia-ti naravul in frau si lasa-le in pace. 2. Trateaza-ti-le cu solutii contra acneei si puncte negre. Crede`ma ca daca urmezi pasii astia vei avea un ten mai curat ca niciodata :*
Sper ca te-am ajutat.

| HolyPotato a răspuns (pentru Areen):

Si eu am cosuri dintr-a 4-a iar acum sunt a7a. Am incercat sa le tratez, dar chiar nu functioneaza. Am mers la dermatolog si nimicsad

| Areen a răspuns:

Chiar imi pare tare rau ca si tu treci prin asa ceva sweety. Insa, incearca in continuare, o sa treaca ele mai repede decat crezi :*. Dimineata si seara trebuie neaparat sa-ti speli fata si sa ti`o dai cu solutie impotriva acneei :*