| roland2948 a întrebat:

Ce parfumuri barbatesti de la Avon recomandati?
Am avut Individual Blue, dar nu era foarte persistent. Quantium a incercat cineva?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca vrei neaparat de la Avon, Full Speed si Black Suede Touch. Eu nu ii iau altceva iubitului meu de la Avon, si de acestea suntem amandoi multumiti.

| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Parfumuri%20Avon%20pentru%20El

| Eduard619 a răspuns:

True Force sau Urban Edge

| Eduard619 a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat de calitate ia-ti 1 million (preferatul meu) sau gucci guilty

| Ghostplayer a răspuns:

Nu te prea sfatuiesc de la Avone.Eu am in prezent PlayBoy Gold si miroase extrem de bine. Toti stau pe langa mine cand ma dau cu acest parfum. Funda? big grin

| fl0rin12 a răspuns:

Black suede touch sau full speed imi plac mie da si quantium e placut dar acum depinde de gusturile tale

| BLeo a răspuns:

Eu folosesc doar Quantium si imi place foarte mult. Dar ai grija sa nu pastrezi parfumul prea mult. Eu am gasit recent prin baie o sticla aproape goala (mai avea foarte putin in ea) si am zis sa o golesc de tot. Insa a lasat niste pete galbui pe camasa, care cei drept au iesit la spalat, dar totusi... (Nu stiu cat de veche era sticla. 3luni, 6luni, nu stiu.)