| Panteraa a întrebat:

Cum ar arata parul prins intr-o coada si cu carare pe mijloc sau pe o parte?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu carare pe mijloc nu cred ca arata asa de bine, pe o parte mai merge

| 0PopaPorno a răspuns:

Super naspa. Trebuie dat peste cap daca il prinzi in coada, asa arata bine.

| Crucified a răspuns:

Asa sunt eu acum. laughing Deci arata frumos.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prins pe o parte ar sta mai bine, însă cu cărare pe mijloc n-ar veni rea bine.
Te pup!

| oanaaa16 a răspuns:

Http://www.cosmopolitan.ro/......to-2125639
Frumos si elegant;). E dragut sa iti faci coada impletita, adica sa lasi capul in jos, si ti.o faci tu la spate, apoi iti prinzi parul in coc. arata fumos de la spate;)

| DirectioneraPeViata a răspuns:

Ar arat frumos. Funda?