| stefanyparis a întrebat:

cum as putea sa ma ingras?
as vrea sa pun pe picioare si fund, carne nu celulita!
eu am 1. 63 si 48 de kg sunt slaba dar as vrea sa am fund.
o colega are un fund foarte mare si nu are deloc burta.
ce exercitii si ce ar trebui sa mananc astfel incat grasimea sa nu se depuna pe burta si pe fund?

5 răspunsuri:
| Forx a răspuns:

Colega ta are fundul mare pentru ca face fund. Apuca-te si tu sa faci fund si o sa fie si al tau mare si fara burta sau celulita.

| stefanyparis explică (pentru Forx):

Cum? ce sa mancanc ce exercitii sa fac! stiu ca trebuie sa ma apuc dar nu stiu cum.

| mat31new a răspuns (pentru stefanyparis):

Mananca orice vrei tu dar sa mananci leguma si *** ca sa menti echilibru. fa genoflexiuni pentru sa iti creasca muschii pe fund.

| Forx a răspuns (pentru stefanyparis):

Cati ani ai?

| stefanyparis explică (pentru Forx):