| Dorinelll a întrebat:

Dati-mi va og niste idei de freze cool+explicatie...Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Lucianps a răspuns:

Http://www.saloane-bucuresti.ro/......lerie-foto

ia site-ul asta da mai in jos si o sa vezi dar pentru binele tau lasati freza ca la poza de la TPU

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Incearca o creasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti in poza? Daca da, atunci incearca sa-ti faci creasta(nu de cocos) pentru ca ai fata ovala si lunga. Sunt fel si fel de frizuri cool, dar trebuie sa-ti gasesti una care sa se plieze pe forma capului. Eu ma tund ca Dony(canteretul) http://www.exclusivnews.ro/wp-content/uploads/2011/07/dony.jpg pentru ca am formatul fetei lui si ma prinde foarte bine, desi stau cu orele pe la frizer. Incearca o creasta nu prea evidenta. Te duci la frizer si ii spui sa te ia din foarfeca scurt in parti si la spate si in crestet putin mai lung cat sa-ti faci creasta(oricum iti arata el/ea cat sa taie) perciunii cui si bretonul asimetric. Sau daca nu uite-te pe images la frezuri de baieti, compari conturul fetei si vezi ce te-ar prinde;)

| Lucianps a răspuns:

Un barbat adevarat are freza scurt frumos "normala".nu ca toti creasta sau alte frizuri nebunesti

| Dorinelll explică (pentru Lucianps):

Stiu......nu vreau ca un d
eza xat mintal........asa mai moderna

| Lucianps a răspuns (pentru Dorinelll):

Http://www.saloane-bucuresti.ro/......lerie-foto

ia site-ul asta da mai in jos si o sa vezi dar pentru binele tau lasati freza ca la poza de la TPU

| WolfOnStrike a răspuns:

Fa-ti freza ( adica creasta ). laughing

| Criss_Mary_1987 a răspuns:

Fa-ti creasta (sper ca intelegi cum) laughing

| Dorinelll explică (pentru Criss_Mary_1987):

Am...dar na... vreau sa vad cum imi sta mai binehappy