| Anonimul224 a întrebat:

Hey TpU! Eu am vartej in ambele parti ale capului (si in stanga si in dreapta) stiti cumva cum as putea sa imi fac parul? In sus nu merge pentru ca eu am parul foarte des si nu merge nici cu fixativ cu nimic...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ori iti lasi parul mai lung (cel putin 5 cm) si ti-l piepteni umed in ce directie doresti, ori iti tai parul scurt, la cel mult 1-1.5cm.
In ambele cazri nu se vad vartejurile.

| andrenein a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la un hair stylist. El sau ea te va ajuta sa alegi o frizura in functie de modelul fetei tale si de alte probleme ( ex vartejurile din cap).