| GwenS a întrebat:

funnndaaalove struck deci as vrea sa imi tai o pereche de blugi dar nu scurti.as vrea sa arate mai franjurati, ceva stil rock :]. Cum pot sa ii franjurez pe la genunchi? ca doar cu foarfecul nu am cum:] daca puteti sa imi aratati si poze :] mersi mult:* funda+vot!

3 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Uite aici:
http://video.ele.ro/c0KX4RdwWD1/Cum_iti_tai_blugii.html
Hartia aia cu care freaca blugii e pe romaneste smilgher (a se citi shmilgher :))) si il gasesti la magazinele de constructii, renovari, cu vopseluri, bormasini si de-astea. Foarte ieftin chiar. :) Succes la distrus blugi. :P

| queerkulture a răspuns:

Ii tai mai neregulat (daca vrei) cu o foarfeca obisnuita dupa care incearca sa freci partea taiata cu o lama. Mai cauta pe net.

| zozolex_1317 a răspuns:

Buna, e chiar foarte tare ideea ta! Si eu am incercat-o acum ceva timp happy Daca vrei totusi un sfat nu-i franjura, fa cu peria de sarma in unele parti si va arata foarte cool, ai putea sa scrii ceva pe ei cu un marker negru, sau ai putea sa cosi pe ei o inimiora din alt material. Crede-ma o sa iasa foarte tarewinking