| JuLlye a întrebat:

in revista tango din vara anului trecut a fost o rochie de mireasa superba dar nu scria de cine e facuta (rochia este cea de la poza de profil). am tot cautat-o dar nu am gasit pana acum nimic. imi dati o mana de ajutor? multumesc:*

2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Poate e realizata de vreun dizaner vestimentar de la noi din Romania gen Alina Buzatu, Catalin Botezatu, Zina Dumitrescu sau sotul lui Alina Sorescu.

| GatitulMiresei a răspuns:

Rochii in acelasi stil
http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-rochie-mireasa/;;;;;;;;;;;; rochie-de-bal:3; o-singura-piesa:1; bustiera:1;;;;;;