| NamelessGirl a întrebat:

In Ultima Saptamna de scoala trrebuie sa fac cadou la o colega, si trebuie sa fie pana in 15 lei, ce imi sugerati sa ii cumpar?! happy Funda pentru Cel Mai Bun Promit!winking

Răspuns Câştigător
| Catalyna306 a răspuns:

Fac si eu acelasi lucru.Ori ii daruiesti ceva traditional:o cana de carciun su dulciuri dau un ursulet de plus imbracat in mos craciun, ca te ajunge pana in 15 ron sau,daca ii plac cosmeticele., poti lua d la Avon sau Oriflame, deoarece sunt multe reduceri in aceasta perioasa si de 15 lei poti lua ceva chiar dragut:ori un rimel.,un fard de pleoape duo,ruj luciu de buze,o crema de fata sau de maini,lotiune de corp, gel de dus, etc. sper ca ti-am fost de folos.

7 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Un pafrum Percive de la avon e 15 lei ( il vei primii in cutiuta ) iar tu ii poti pune o panglica! Sper ca te-am ajutat :*

| BlaBlaa a răspuns:

O pereche de cercei din argint big grin sau o bratara micuta, tot din argint.

| Alexalice10 a răspuns:

O esarfa sau ceva bijuterii, o bratara, cercei, ceva de genu asta.

| seen a răspuns:

Album foto " ochii care nu se vad se uita"

| PokeEdy a răspuns:

Cel mai bun cadou e cel facut de tinewinking. Orice vei face ii va placea daca are suflet dar trebuie sa te chinui sa-l faci cu inima

| NamelessGirl explică:

Va multumesc mult! happy

| roxanaionela14 a răspuns:

Cred ca ii va placea ceva facut de tine big grin De exemplu poti face un album foto ``Cele mai bune prietene`` sau ``Momente care nu vor fi uita-te`` big grin