| galben a întrebat:

Cum sa iau note bune in ultima saptamna de scoala ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

In ultima saptamana se incheie medile. Nu cred ca o sa va mai asculte, doar daca ai luat nota proasta

| HappyYoyo a răspuns:

înveți.
povestești cu colegii despre lecțiile făcute la școală. îi întrebi ce nu înțelegi. te uiți peste lucrurile pe care nu le ști. a, și să nu uităm, ești drăguț/ă cu profii, la urma urmei sunt și ei oameni - crede-mă, întotdeauna ține pentru un punct în plus!winking

| xRainyDay a răspuns:

Aşa ceva mai rar.
SĂ ÎNVEŢI!

Să citeşti lecţia de zi, şi cele din urmă pentru a lua 10. Şi să îţi stea capul la ele, nu la calculator, televizor, joacă... mai ştiu eu ce straight face
Încă nu îmi vine să cred ce întrebare ai pus laughing

Era să dau un răspuns dar mă abţin, căci politica site-ului interzice.