| Iulika96 a întrebat:

Hey TPU...Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Vreau sa-mi cumpar o placa de par si nu stiu pe care s-o aleg, adica o vreau pe ce mai buna.Am de ales intre placa de par Remington S9000, Rowenta Respect (CF7710) sau Rowenta Supremium. Voi pe care credeti ca ar trebui sa o aleg? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| MacBarbie a răspuns:

Rowenta Respect CF7710 beneficiaza de reglare automata a temperaturii in functie de tipul si sensibilitatea parului. Cu ajutorul tehnologiei Ultra Shine Nano Ceramic, aparatul ofera atat protectie cat si un luciu perfect parului tau. Cam asta este descrierea acestei placi pe site-uri. Dupa parerea mea ar trebui sa iti iei placa RESPECT :*

4 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Buna. Asculta-ma! Cea mai buna placa din cele innumerate este Remington S9000, crede-ma! Din asta am si eu si e super mf, adica nu iti arde parul si eu ma dau de vreo 3-4 pe saptamana cu ea.

| Meli_7221 a răspuns:

Clar Remington. Dupa parerea mea e cea mai buna.
Eu o folosesc la 2-3 zile si am parul foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rowenta e cea mai tare! e ft faina! app cel mai super site cu creatzii! ft tare! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| belieber4ever a răspuns:

Pai din experimenta mea iti zic ca Rowenta Supremium este f buna dar nu stiu cum e Remington S9000 sper sa te ajute bye [funda]