| HellyDrunky a întrebat:

Hey! Am o problema...nu stiu ce placa de par sa aleg intre Rowenta Respect si Remington S9500. amndoua par bune dar totusi nu-s tiu pe care sa o iau ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| HabarNuStiu a răspuns:

Rowenta Respect clar. laughing
Adica dupa parerea mea alta mai buna nu e. Rowenta Respect are si functie de ionizare ce degajă ioni încărcaţi negativ care previn electricitatea statică şi aspectul ciufulit, lăsând părul neted, strălucitor şi uşor de coafat, ceea ce nu mai gasesti la alta placa...
Eu o folosesc si e absolut superba. In maxim 10 minute iti intinzi parul. Deci... succes.:*

2 răspunsuri:
| Iulika96 a răspuns:

Buna! Pai eu zic asa :din moment ce amandoua sunt foarte bune si nu poti sa te hotarasti, ia-ti Rowenta daca parul tau este mai sensibil/deteriorat.Daca nu ia-ti Remington (nu zic ca o sa-ti arda parul sau altceva) pentru ca o sa-i dea un aspect mai ingrijit parului (il face mai neted si mai stralucitor). Sper ca am fost de ajutor. Pupici!

| CriSSa537 a răspuns:

Dupa parerea mea Remington S9500 e mai buna, le-am incercat pe aman2 dar mai mult imi place Remington