| girlnoemi a întrebat:

ma tot gandem cum sa ma imbrac luni la scoal marti,miercuri, joi, vineri... vreo idee? desi numai ce am inceput scoala numai stiu! va rog:*

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Scoala nu este parada de moda..iti sunt de ajuns niste tricouri si 2 perechi de jeans.

| RandomGirl a răspuns:

Ce este in neregula cu voi toti ce postati zilnic in ce sa va imbracati?
A devenit TPU-ul un forum de moda sau ce? De aia aveti un creier, folositi-l! De parca stim noi, restul, ce aveti in garderoba, ce stil va place si alte detalii definitorii in alegerea unei tinute.
Daca chiar te-ar fi interesat tinuta ta pentru scoala ai fi stat cateva minute pe net sa te uiti ce este in trend toamna asta, ce se poarta la scoala sau in oras sau la petreceri, oriunde, 100% ai fi gasit link-uri folositoare decat sa astepti ranspunsuri de la niste necunoscuti.
Poti sa astepti in continuare, dar nu o sa iti faca nimeni o tinuta de la cap la coada, sa iti explice cum vine bine aia, aia, aia, sa iti spuna ce accesorii sa porti si mai ales care sa iti placa si tie in totalitate.
Deci mai bine intreaba o prietena sau uita-te in revista CoolGirl/ Bravo Girl (parca)in care in fiecare luna apar tinutele ce se poarta in acel sezon si intr-un numar am vazut si unde sa le porti, dar nu stiu daca inca mai publica in genul acela.