| brya a întrebat:

maine plec cu unii din colegii mei de clasa la muzeu dupa care mergem in herastrau. ati putea sa-mi dati niste sfaturi cu ce sa ma imbrac? funda...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cat mai lejer, jeans si hanorac sau trening

| MadalinaaIoana a răspuns:

Cu niste jeansi un tricoas dragut si o geaca pe deasupra. Daca este soare si nu esti friguroasa poti sa iti iei si o fustita, dar una mai lejera.

| MadalinaaIoana a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Am uitat un lucru important : ceva cu care te simti tu bine sau ceva ce iti place tie mult. Eu de exemplu am o tinuta preferata si, daca ar fi sa merg cu colegii undeva, pe ea as purta-o.

| AnnaCookie a răspuns:

Nişte jeansi, un tricou vesel şi o geacă de blugi dacă ai, şi niste teneşi. Sau, poţi să îţi iei o bluză largă cu jeansi şi teneşi.