| ioanaandreeaji a întrebat:

Hey TPU.:* Merg la mare saptamana astabig grin si ma intrebam daca nu cumva stiti cum pot sa ma bronzez frumos? fara uleiuri si creme, ceva natural.

6 răspunsuri:
| Lasatunumele a răspuns:

Incearca ulei de masline. Functioneaza garantat:*

| PetreConstanta a răspuns:

Te rasucesti din 5 in 5 minute la fel ca puiul pe rotisor si vei iesi superba

| xAndraax a răspuns:

Date cu ulei de masline si nu uita fata sutien, asa vei avea un bronz mult mai frumos si fara bretele si nici nu te vei arde. P.S. : nu te duce la plaja intre orele 12-14-15 ca e canicula si u vei avea de suferit!

| xReminisce a răspuns:

Cu ulei de masline. Sau cu bere [dar o sa te cam usture pielea de la bere]

| kim_9112 a răspuns:

Ai gija daca nu folosesti ceva cu factor de protectie nu o sa mai ai bronz si arsuri:*

| Play4FuN_7859 a răspuns:

Poi daca nu vrei sa te bronzezi fara uleiuri si creme trebuie sa stai in apa mai mult sa iti fie pielea uda si dupaceea stai la soare 1 sau 2 ore si o sa vezi rezultatelewinking