| lady_8865 a întrebat:

Am o problema. Mai un pic vine vara si vreau un bronz uniform. Avand in vedere ca de la bronzul natural ( soare ) peste o saptamana imi raman pete de zici ca nu m-am spalat de ani de zile. si de la bronz fals (solar, creme, servetele, sprayuri, uleiuri, etc) nu patesc nimic. Cum e mai bine? sad Va Rog.sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| 32 a răspuns:

Pai atunci foloseste o lotiune autobronzanta dar inainte nu uita sa iti exfoliezi pielea, pentru ca bronzul sa fie uniformhappy