| Nadytza a întrebat:

Particip la Miss Crăciunița, și concurentele avem o coafură gratis la salon, înainte de concurs. Ce coafură ar trebui sa îmi fac? Să mai îmi pun căciula de moș Crăciun? big grin

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Fa-ţi nişte bucle lejere, frumoase, pentru că vei arăta bine şi dacă îţi pui căciula de Crăciuniţă şi dacă stai fără ea. O coafură complicată te împiedică să pui căciula pe cap. Pe lîngă asta, dacă te complici prea tare cu cocuri, tone de fixativ, sclipici sau mai ştiu eu ce, vei arăta îmbătrânită. Fii o Crăciuniţă tânără şi sexy laughing
Baftă la concurs!