| Panteraa a întrebat:

Parul meu e foarte des si sta umflat. Acum m-am tuns mai scurt decat il aveam. Cam lungimea asta o are acum (fara breton) si in V.

https://www.google.ro/......ps?/search

El natural este drept, dar nu foarte tare. Are si niste valuri caci nu pot spune ca e chiar cret. Problema este ca sta foarte umflat, are foarte mult volum. Cum as putea sa il fac sa stea mai lipit de cap nu chiar in toate directiile? Am cautat sampon fara volum, dar nu prea gasesc. Daca stiti vreo unul bun spuneti-mi.

3 răspunsuri:
| MaraWh333 a răspuns:

Hey! Si eu am fix aceeasi problema ca tine, deoarece parul meu este la fel ca formatul parului tau, ma mir cumde mai exista persoane cu asemenea par ca al meu laughing). Credeam ca sunt singura! Sincer si eu caut sampoane care nu dau volum, dar nu gasesc NICAIERI. Asa ca am incercat mai multe tipuri de sampoane, pana la urma acum il folosesc pe cel care a fost mai eficient asupra parului meu. Iti recomand Head&Shoulders Menthol. Pentru primele 2-3 zile parul meu nu mai este chiar asa umflat si des. Succes! ☺

| Panteraa explică (pentru MaraWh333):

Am renuntat la sampoanele din gama Head&Shoulders deoarece faceam foarte multa matreata. O sa mai caut eu si altceva poate totusi gasesc.

| MaraWh333 a răspuns (pentru Panteraa):

Ok,succes! Sper sa gasesti, daca gasesti, zi'mi si mie laughing