| Ralluca98 a întrebat:

Saptamana viitoare se va tine o discoteca in scoala.si nu prea am idee cum sa ma imbrac si cum sa imi fac parul. Imbracamintea trebuie sa fie decenta.nu cu decolteuri mari sau fuste/rochii prea scurte. Daca ati putea sa-mi dati linkuri cu imbracaminte si coafuri ar fi perfect. Dau funda celui care da cele mai multe linkuri si cele mai frumoase idei!

2 răspunsuri:
| MorcovuNud a răspuns:

Uite o iddee poate nuri place dar uite un joc in care poti sa iti alegi inbracamitea... poate merge sincer mie mi-ar fi o idee buna daca ar fi si pentru baieti http://amelie.ro/teen-youth/dress-up-games-til-noon