| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva de unde as putea sa cumpăr ace de par nu foarte scumpe din Iasi de dimensiuni intre 15-20 cm? Pe net nu prea am văzut si oricum durează mult livrarea iar eu am nevoie cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Te referi la betele alea chinezesti de prins cocul? Incearca la Haotic. Acolo au toate prostiile din lume pentru par (si nu numai). Si mai sunt 2 magazine in spate la Moldova Mall, cumva cum treci dinspre Casa Cartii spre Moldova, pe stanga...