| bullfog a întrebat:

Heyyy! Stie careva cat dureaza livrarea pe glamonshop?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Pe glamoshop? Scrie pe site :
11.a Livrarea produselor se face prin curier rapid, in termen de 1-20 zile lucratoare, in functie de modelul ales, daca acesta este iesit din atelier. In cazul in care nu se va reusi livrarea in termenul mentionat va rugam sa reveniti cu email sa verificam situatia comenzii dvs.
GLAMOSHOP isi rezerva dreptul sa efectueze confirmarea comenzilor inainte de onorarea lor prin contactarea clientilor. - https://glamoshop.com/policies/terms-of-service