| medeelyna a întrebat:

stie cineva un site sau poze cu rochii frumoase pentru banchet pentru fete de clasa a 12 a? am cautat pe google la imagini si nu prea mi-a plcut nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/nunta-banchet Sper să îți placă :*

2 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Si eu tot Starshiners recomand!

| Ana8785 a răspuns:

Poti vedea o multime de rochii frumoase create de designeri renumiti in articole de moda:

http://www.blogvedete.com/tag/rochii-de-seara/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)