| Dan567 a întrebat:

Hey TPU,stiti cumva cum as putea sa-mi albesc fata,m-am bronzat destul de mult iar acum prietenii imi spun "negru", etc.La inceput eram alb,dar m-am bronzat ft. mult,stiti cum m-as putea albi la fata, dau funda!

Răspuns Câştigător
| YoannaYoanne22 a răspuns:

Pai ai putea incerca un amestec de apa cu bicarbonat de sodiu alimentar.Iti freci usor fata cu acest amestec, il lasi sa actioneze 5 minute apoi te clatesti cu apa calduta(poti folosi o discheta de bumbac sa cureti mai usor).La sfarsit te dai pe fata cu o crema hidratanta(ca sa nu ti se usuce tenul).
Fata ta va parea mai luminoasa datorita acestui scrub.
Mai poti incerca si zeama de lamaie.

1 răspuns:
| Margareta2014 a răspuns:

Freaca-ti fata cu detergent de catevaori, se duce in timp