| Adela04 a întrebat:

Stiti cumva daca vopsitul cu violet de gentiana se cunoaste si pe parul saten inchis? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mary28032002 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php - ea s-a facut cu violet de gentiana ( arata bine )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se vada mai ales la soare dar ar fi culoarea mult mai vizibila pe un par decolorat. Nu neaparat cu decolorant, poti folosi si o vopsea care permite o deschidere mai mare. Incearca pe parul tau si vezi cum iese. happy

| ColoredStar a răspuns:

Heii^^
O să se vadă, ai grijă să îl dizolvi bine înainte să îl aplici pe păr.

Te pup!

| ellybai a răspuns:

Se va cunoastehappyDoar ca putin.Nuanta pe care o vei obtine va fi de un violet spre saten..nu stiu cum sa exlic.Pe scurt se vede dar putin.winking