| anonim_4396 a întrebat:

Voi dintre o fata de 14 ani de 1, 63 m si 50 kg cu sani micuti dar cu talie subtire si corp proportionat si o fata de 58 kg si 1, 65 m tot cu sani, mai grasuta dar fara talie subtire, fara forme decat fund bombat ce ati alege? In special baietiibatting eyelashes si dintre o fata grasuta si una slaba pe care ati alege?:*

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce naiba sa vad la o copila de 14 ani viitori ani in puscarie in ochii ei?

eu as alege una matura mereu indiferent cum arata, dar intre o copila si alta n-am ce alege

| OnuOnulică a răspuns:

Una cu fundu frumos.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu sanii sau fundul fac o fata speciala, asta daca nu cumva vrei sa agati vreun cocalar oparit de soare

| Kasia a răspuns:

Eu nu-s baiat insa iti pot spune pe care dintre ele as considera-o mai frumoasa.
Cu siguranta pe tipa cu talie subtire.
Cu siguranta o fata slaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am crezut ca s-a mai desteptat lumea. Proasta... a mai fost. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPreda a răspuns:

Cred ca pe cea cu talia subtire... Dar nu conteaza asa mult aspectul fizic, ci caracterul (nu am zis ca nu conteaza deloc). Cum am zis si mai devreme, cred ca pe cea cu talia mai subtire

| мαrrýиєlα a răspuns:

Grasuta, dar nici chiar. Ca, cu alea slabe n-ai ce sa faci daca au sani mici si n-au fund. Majoritatea baietiilor le plac ca fata sa fie frumoasa cu forme, desteapta si de gasca, altele sunt piele si os care arata ingrozitor! O.o

| MariuSSer a răspuns:

Unii băieţi nu pot alege decât fete care au peste 18 ani, în rest să fie de gaşcă şi să nu fie câştigătoare la Miss CeaMaiUrâtăFată.

| KitKat15 a răspuns:

As alege-o pe cea inteligenta.

| Elly_Elenaa_1994 a răspuns:

Fata mai slaba, dar nu asta conteazaa ci caracterul.

| Ionutz_Ionutz_1997 a răspuns:

Fata mai slaba :3