| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Dragi barbati, voi ce preferati mai degraba la o femeie: sa aiba coapsele umflate si solduri late, fundul bombat spre gras si sanii mai mult sau mai putin mari, intr-un cuvant voluptoasa, sau o femeie cu o silueta mai delicata, dar nu in sensul de "scandura", ci o femeie cu un corp frumos proportionat, sani medii, raport greutate-inaltime ok, cu picioare subtiri si frumos conturate si talie subtire? Intreb pentru ca e odios ca lumea, si barbati si femei, au ajuns sa creada ca asta e idealul feminin: ca femeia trebuie sa fie cat mai voluptoasa.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cat ma cert cu maicamea atat mai lipseste o cheltuiala aparte. Eu imi aleg femeile in functie de parametrii vizuali, dupa sex ramane o straina pentru mine si nici nu o mai caut. Grasele nu-mi plac si scandurile nicidecum zici ca au hiv sau o boala de malnutritie

| RAY a răspuns:

Mai mult conteaza fata, ca degeaba are forme dar cand i privesti fata fugi de ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Atat delicatele, cat si voluptoasele, au 'publicul' lor.
Mie imi plac in special delicatele, altii sunt obsedati de 'umflate'. Mai ales aia care au sub 1.60, viseaza la fumei mai barbate decat ei.
Eu am un fetish ciudat, imi place sa si vorbesc cu femeile.

| SG1995 a răspuns:

Hm, toate tipele de care m-am indragostit sunt subtirele, cu exceptia ultimei, care nitel voluptoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de barbati, sincer eu prefer sa fie mai slabutã cu un fund bombat si coapsele, soldurile mai mici dar rotunde. Sanii medii Nu neaparat mari, dragutã la fata sa aiba o fata mai de copilã
Nu trebuie nici exagerat am vazut si femei mai voluptoase sa arate bine, depinde si unde se proportioneaza grasimea doar ai grija sa nu pui asa multã pe solduri si burtã pentru ca atunci arata foarte neplacut
In trecut se prefera o femeie mai plina, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ai patratele si o talie prea subtire sa ai un Corp de model, la unele modele mi se pare scarbos.
Cele mai frumoase mi se par cele care au o Latime mai mare cu 10% in coapse decat a sanilor si o talie normalã sau slabutã

| TanteMarianne a răspuns:

Sunt fata dar: din ce am citit pe net odata cica barbatii mai educati, crescuti la oras prefera femeile mai delicate. aia mai de la tara pe alea mai voluptoase.
am citit pe net

| venividivici2017 a răspuns:

Idealul meu este o fata cat mai finuta, sensibila, delicata, inteligenta.Nu imi plac cele iesite din tipar, cele cu operatii estetice pentru bust, buze.In primul rand ma uit la fata ei,cum zambeste,ma uit la ochii ei, cand vezi acea luminita cand vorbeste cu tine happy Apoi un corp mai subtirel, sanii nu imi plac prea mari; un fund frumos si niste picioare drepte, sa ii stea bine la o fusta, rochie.Acum depinde de Cupidon haha Dar cel mai important depinde de ea ce are in cap, de inteligenta ei, de planurile ei si de felul in care te trateaza!

| octa2021 a răspuns:

Hai să nu o dăm in filme porno

| vreucarteaIT2013 a răspuns:

Daca are organu g ii bine.

| Paul7z a răspuns:

Nu conteaza frumusetea conteaza daca te place