| Sara2 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou parfum, unul misto de tot, ce-mi recomandati? mersi

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un parfum trebuie sa te reprezinte oarecum si sa reflecte personalitatea ta!

De aceea, este mai util sa te duci la un magazin de specialitate, si sa o rogi pe cea mai matura de acolo, sa te ajute in alegerea unui parfum cat mai potrivit tie, si nu recomandari ale nasurilor altora, care nici macar nu te cunosc!

Si nu uita ca adevaratul miros se releva abia dupa 15-20 de minute, dupa reactia cu pielea ta!

| Libelle a răspuns:

Eternal magic...

| aniriiiiii a răspuns:

Rare pearlslove struck ce superb:X

| sssoriii a răspuns:

Noul parfum de la oriflame MIDNIGHT PEARL-80 de lei.MERITA!
de abia ce a aparut.

| Tufuu24 a răspuns:

Calvin Kleine-In 2 u. :X E genial.

Tuff.

| vykkusor a răspuns:

Eu ti-as propune ceva de la Nina Ricci, majoritatea parfumurilor sunt foarte bune.pup.pa

| CudiDaKid a răspuns:

Ti-as recomanda sa pui intrebarea la alta categoriewinking

| Zorro a răspuns:

Eu ti.as propune ceva de la jean paul gautier eu pic cam piperat dar merita

| Sweety_5674 a răspuns:

Avril Lavigne-Forbidden Rose. e superblove struck si e noulove struck

| dєdєloaia a răspuns:

OUTSPOKEN al lui Fergie big grin :* o fundita daca se poate? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. pisicuto laughing depinde de fiecare...Sunt diverse mirosuri de parfumuri, tu il alegi pe cel care iti place.Noi nu avem de unde sa stim ce iti place si ce nu. Succes la cautat! ^^

| ghetuvictorita a răspuns:

Incearca sa-l iei cu reducere, dela oriflame Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta.

| newshtrutuale a răspuns:

Hello, am de vanzare parfumuri de la avon, preturi super fata de catalog, 50-65 lei maxim. mie imi place gold, de la avon.

| Mirella_6464 a răspuns:

Outspoken de la Avon.
E superb.love struck
Sau Herve Leger. E un parfum de invidiatlove struck

| cryutza a răspuns:

Lacoste pink of love!winking>big grin