| Anitta97 a întrebat:

Vreau sa ma epilez pe picioare la salon! Sunt din Bucuresti happy nu stiu la ce salon sa merg ....sa nu fie foarte scump! Please Dau Funda big grin

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Mergi la unul din cartierul tau, despre care ai auzit de la vreo prietena, sau cunostinte, si in felul asta poti sa vezi cu ochii tai calitatea serviciilor prestate.
Ca degeaba iti recomand eu acum un salon din centru, ca poate maine imi apare vreo exema pe picioare, si tu n-ai cum sa vezi asta! Iar sa-ti mai dau un raspuns maine despre ce-am patit, ar fi chiar aiurea.
In consecinta, intereseaza-te pe la prietene, despre un salon de cartier.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Iti recomand, sa te duci la unul unde te epileaza cu ceara traditionala. Mi se pare oribil ceara de unica folosita, dar asta probabil vei observa dupa ce vei frecventa mai des

| Mineツ a răspuns:

Pai nu sunt din Bucuresti, dar mai bine te faci singura acasa cu aparatul sau cu benzi, e mai bine si economisesti bani

| rocaz850 a răspuns:

Eu iti recomand daca esti in Bucuresti sa mergi la un salon din centru vechi acolo nu este prea scump dici du-te acolo si gasesti sloane peste tot daca vrei dupa aceea te duci la un suc ceva dici sper ca te-am ajutat funda!