| didi_4803 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Vreau sa ma epilez cu ceara la salon dar nu stiu cat costa un epilat total(maini,picioare, axila, zona inginala).voi v-ati mai epilat la salon? cat ati platit? si doare asa tare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bluespa.ro/tarife.html
uite aici tarife a tot ce cauti, este salonul unde merg eu, fa-ti macar o idee, pup!

| deeaandrusca a răspuns:

De durut da doare-in rest nu stiu pentru ca mama este cosmeticeana si ma face ea

| Ginan a răspuns:

Primele 2-3 epilari, da, o sa te doara destul de tare. Si preturile sunt in functie de salon. Cauta pe net saloanele din zona in care locuiesti, sigur o sa fie ceva preturi pe acolo. Bafta!