| Kuma a întrebat:

Stiti vreun salon de dat gauri in urechi, in Craiova care poate face gauri si celor de 12 ani? Si daca stiti, doare tare? Face anestezie sau nu? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Mergi la bijuterie si acolo iti face gauri unde vrei tu laughing. Iti cumperi cercei (15 lei etc.) si iti fac ei gaurile. Si da se fac si celor de 12 ani pentru ca se fac si la bebelusi!winking nu trebuie anestezie doamne, ca nu e operatie. e ca si cum ai primii o injectie, nu doare happy (putin doare, dar este SUPORTABIL!happy dupa ce iti face gaurile 2-3 zile trebuie sa iti bagi un fir de ata in ureche pentru a se obisnuii gaurile si apoi poti sa porti cerceiwinking.

| Kuma explică (pentru SweetySweet):

Multumesc mult de tot!

| Stefan_Voinea_1981 a răspuns (pentru SweetySweet):

Sal dumineca e deschis