| Sebi00 a întrebat:

Hey va pun o intrebare cu chestile alea de la aloe vera am tot feluri de creme aloe vera forever am o crema aloe vera cu propolis nu stiti e buna sau cu ce sa ma dau sa-mi treaca eu nu am cosuri mari si asa am dinalea micute si nu le pot sparge care numa sa vad :I plz pareri funda celui mai bun raspp

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am folosit si eu chestile astea de la aloe vera si nu sunt multumita de ele

| marysol10 a răspuns:

In general cremele cu aloe sunt foarte bune pentru tenurile sensibile, cele care se irita usor, nu stiu daca functioneaza pentru cosuri dar incearca ceva pe baza de acid salicilic.eu am folosit ceva de la avon si am fost multumita