| Clauudia23 a întrebat:

Hey! Va rog ajutati-ma`!
Cand eram mica eram foarte nestajnica si mereu faceam vara multe bube de la cazaturi lovituri, etc. Panal a varsta de 5 ani imi rupea coajea la ele, dar am vazut ca imi ramane semn si nu mi-am mai rupt. o, dar dupaceea tot mi.au ramas semne de la alte bube la care nu am rupt coaja.

Acum stau foarte urat pe picioare, in special. Nu stiu cum sa scap de acele semne. Va rog ajutati-ma cu un sfat, o recomandare, o crema, orice va rog...:*: big hug

{Funda celui mai bun si ajutator raspuns}. happy

Răspuns Câştigător
| NarcyNarcisa a răspuns:

Incearca sa te dai cu Epitelin, e un unguent foarte bun, ( cu extract de galbenele, musetel si ulei de luminita noptii) il gasesti in farmacii si nu e scump, parca vreo 7 lei! Stiu ca e bun pentru m-am lovit foarte tare la picior si aveam niste semne urate si mi-au disparut!
Sau uita-te aici: http://www.efarma.ro/products.php?id=2111

1 răspuns:
| Zippy a răspuns:

Majoritatea o sa iti recomande creme, alifii etc, dar nu merge asa.Cicatricile vechi nu se trateaza asa, doar prin interventie laser