| Geo_4096 a întrebat:

Am niste semne pe picioare de la lovituri, ciupituri si se vad foarte uratsad mai ales acum ca a venit vara... Exista vreo crema sau vreun tratament naturist pentru a le face sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Remedii naturiste nu stiu dar pentru vanatai si lovituri este foarte bun hepathrombinul, unguent sau gel, pe care trebuie sa il aplici zilnic peste lovitura.http://www.farmaline.ro/index.php?cid=1&pid=1282

| Domyno a răspuns:

Incearca sa te dai cu Epitelin, e un unguent foarte bun, ( cu extract de galbenele, musetel si ulei de luminita noptii) il gasesti in farmacii si nu e scump, parca vreo 7 lei! Stiu ca e bun pentru m-am lovit foarte tare la picior si aveam niste semne urate si mi-au disparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel si nu-mi trec dar chiar o sa incerc epitelin happy
sper sa dea roade ca nu le mai suport

| andreutzza_5640 a răspuns:

Si eu am picioarele pline d semne din kuz tzantzaril0r si a l0vituril0r d atatzia ani si nu mi-au trecut dl0c...iar cel mai urat este vara cand mi se inr0sesc f0arte tare si ma exaspereazacrying(
spuneti-mi ce sa fac ca imi este si urat sa mai port ceva sqrtsad