| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Vreau să îmi cumpăr un pulover de toamnă și am o întrebare: ce pulover ați alege din lista asta http://hainefemei.info/ieftine/topuri/pulovere-toamna-mo dele-2011/? Mie îmi place foarte mult ultimul, dar parcă și cele lungi (penultimul și antepenultimul) îmi fac cu ochiul.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

...antepenultimul

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Imi plac: 1, 2, 4,5. Dar parca nici eu nu le-as purta. Sunt mult prea decoltate pentru niste pulovere. La urma urmei faca vrei sa fii asa decoltata te imbraci cu ceva elegant. Pulovarul e o haina care trebuie sa iti tina de cald, nu altceva. Si in niciun caz nu sunt haine de scoalahee hee

| Bailey a răspuns:

Ultimul si antepenultimul.
Iti recomand sa ti le cumperi caci sunt la modawinking
funda? :*

| unknown a răspuns:

Mie nu prea imi plac, dar daca tie iti plac ar trebui sa il cumperi:)
Uite aici altfel de modele:
http://www.polyvore.com/cgi/shop?category_id=19&query=

| unknown a răspuns:

Ale, te contrazic nu sunt modele vechi, da stiu se purtau si acum mult timp iar moda revina si acele pulovere purtate cu ceva "mai nou" arata foarte bine:d
Succes la cumparaturi!

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa explică:

@Dash: antepenultimul să fie big grin
@DeDeMik: mulțumesc pentru idee. Am ales antepenultimul.
@unknown: alea sunt modele vechi, foarte vechi. Dar mulțumesc.
@Alle: mulțumesc pentru idee.
@ioana: nu merg cu el la școală, aoleo laughing. Am terminat școala. Văd că sunt decoltate, dar, cel puțin antepenultimul arată foarte fain big grin

| Anna_1282 a răspuns:

Frumos cel grilove struck

| LovelyKitty2 a răspuns:

Ultimul:X:X:X

| Etelca a răspuns:

Sunt cam decoktate,nu crezi? Mie,perosnal,imi place ultimul, primul si al oilea.Cel mai mult conteaza ce iti place tie. Daca te gandesti sa le porti la scoala, ia-ti gandul.Cum scrie si acolo,sunt foarte foarte decoltate!
@unknown :Ai dreptate! Nu sunt cine stie ce! Dragute, dar ai putea trai fara ele.
Pa, pa!

| DeDeKiDoo a răspuns:

Ultimul:X:X:X:dar si antepenultimul este fainwinking