| AndreyFCD a întrebat:

Hey.Vreau sa-mi cumpar o placa de indreptat parul ( Sunt baiat,par ondulat, nu cret ). Ceva sugestii de placi bune? ( nu conteaza pretul )

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Remington

| Kattth a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune din punctul meu de vedere, si eu am parul tot la fel ca tine ondulat spre cret chiar cu firul gros.Am una de 3 ani si inca functioneaza bine.Sunt mai scumpe dar sunt o investitie buna pe termen lung.

| Malihin_Denisa_Ana-Maria_1997 a răspuns:

Remigton e o marca buna...si pretul e in jur de 150-200 de lei.