| anonim_4396 a întrebat:

Hey vreau si eu niste sfaturi despre cum as putea avea mai multa grija de parul meu si cum sa-l ajut sa creasca mai repede fara balsamuri si toate cele... dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Cookie21 a răspuns:

Buna! Parul trebuie taiat o data la 7-8 saptamani.Apa rece folosita la sfarisitul procesului de clatire ajuta la parul stralucitor.Peria trebuie curatata o data la 3 luni cu sampon.Un masaj pentru pielea scalpului favorizeaza circulatia sangvina si parul creste rapid. Funda? :*

| anonim_4396 explică (pentru Cookie21):

Multumesc mult! chiar o sa incerc sfaturile tale >big grin

1 răspuns: