| marrr a întrebat:

Heyhappy! Vreau si eu sa stiu ce tinute se mai poarta acum(adolescenti) ca sunt in pana de haine si vreau sa stiu ce sa imi iau cand merg la cumparaturihee hee(Haine, accesorii cat mai multe) Daca stiti un site cu informatii sau poze, va rog sa-mi dati si sa fie cat mai multe ca imi place sa ma informez despre oricebig grin. Multe haine mi-au ramas mici sau pur si simplu nu imi mai plac:-s.Cred ca multi avem aceasta problema. Va multumeschappy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poarta camasutele cu pantaloni la fete sau blugi cu o camasa la baieti.

| anad a răspuns:

Un link cu peste 200 de pagini cu tot felul de articole si cu preturi http://www.cauti.ro/......e-asc.html

| Puiutz a răspuns:

Pai stiu si eu un site... poate acesta :)
http://www.starshiners.ro/produse/articole-noi.html

| lilboutique a răspuns:

Nu am un site sau altceva dar iti spun ce port si am purtat in ultima vremebig grin
camasa cu pantaloni scurti si cu dresbig grin sau blugi cu un tricou mai lung cum se poarta acum happy le poti combina in diverse moduri tongue

| Яùxsi a răspuns:

Blugi cu turul jos, maieu si tenesi.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Acum adolescetii au o gramada de stiluri. Emo este unul din ele.Mai sunt stiluri la moda care pot fi comode.Altii adolescenti sau adolescente, mai ales adolescente imita stilurile unor vedete cum ar fi Dulce Maria, Anahi, Vanessa Hudgens si se imbraca foarte sumar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pullbear.com;) aici vei gasi haine de calitate si destul de ieftine. Pacat ca nu le poti comanda direct de pe site dar oricum au multe magazine prin tara