| Andreea_Denisa_1999_0uKx a întrebat:

Heyaa! happy
Am parul destul de lung, iar mama nu imi da voie la scoala decat prins..Si de obicei ma duc cu,cozi impletite.
Imi puteti da idei? Cu poze,linkuri, preferabil video-uri. happy
Fundaaa raspuns Urgenttt!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Lol, il prinzi si tu intro coada simplu cand iesi din casa si cand ajungi in statie la autobuz sau unde nu te vede mama ta iti dai drumul la parlaughing si cand vii acasa de la scoala il prinzi inapoi si gata big grin
nu inteleg de ce nu te lasa cu parul desprins, ce rost are sa mai fie lunglaughing

| Andreea_Denisa_1999_0uKx explică (pentru Azazea):

Mamaaaa laughing)

| Azazea a răspuns (pentru Andreea_Denisa_1999_0uKx):

Ce?laughing)
asa nu o superi nici pe mama ta, si poti sa stai cu parul cum vrei tu big grin