| fluturash_6064 a întrebat:

Heyy! a venit intr-un final mult asteptata vara.as vrea sa imi cumpar si eu un costum de baie de pe net pentru ca nu am timp sa merg sa imi cumpar. eu avand in 2 saptamana bacul.as dori din 2 piese cu sutien tip push-up si chilot brazilian.stiti pe ce site-uri as putea gasi?big grin

7 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Pai daca vrei sa iti cumperi de pe site-uri 'mari', incearca victoria's secrets.Acolo gasesti orice costum de baie vrei.
Daca nu vrei sa cheltuiesti prea mult, intra pe boohoo.com,

| Vampă a răspuns:

Www.starshiners.ro sectiunea costumelor de baie