| Aleeexa_5786 a întrebat:

>Heyy!big grin<
Duminica este ziua mea si habar nu am in ce sa ma imbrac.Imi puteti da si mie cateva idei[poate si link`uri]de tinute cu haine normale de adolescenta pe care sa le gasesc si eu in orashee hee.
Cel mai bun si rapid raspuns primeste FUNDA!happy
Mersi!:*

4 răspunsuri:
| huzuzi a răspuns:

Buna alexa,
eu iti sugerez sa incerci o pereche de blugi skinny, cu o bluza draguta sau cu un tricou si o vesta, iar in picioare poti opta pentru niste cizme cu toc cum se poarta mai nou. Un alt mod ar fi o pereche de colanti si o rochita sau un plover din ala mulat si cu o pereche de cizme fara toc.cu blanita poate.gen alea cu blanita care iese foarte putin.
poti sa te imbraci mai elegant cu o rochita eleganta, poate ciorapi si o pereche de pantofi frumosi care-ti plac tie.
In definitiv cam astea sunt tinutele pe care le poti aborda!
Sper sa iti placa si cel mai important sa te imbraci cu ce iti place si sa te simti bine!
Distractie placuta si La Multi Ani!

| nyky_1703 a răspuns:

Buna
ai putea sa te imbraci cu niste blugi foarte strimti pe piciorsau poti sa iti iei colanti si cu o bluza putin mai lunga sau o fustitabig grin, in sus ai putea sa iei o rochita daca iti iei colanti sau o bluza putin de tot mai lunga sau iti iei o bluza foarte strimta pe corp si apoi iti iei o bluza de trening daca vr sa fi mai sport da sa fie putin mai scurta
sper ca te-am putut ajuta. sunt sigura ca iti va sta foarte bine in aceste tinute si succes in cautare unei tinute pentru ziua ta
La Multi Ani!happy

| Printzess a răspuns:

Hey o rochita:-?
sau o camasa cu niste colanti sau blugi
ceva in care sa te simti tu bine:*

poate gasesti prin garderoba ta ceva asemanator cu hainele de aici
http://www.shops-and-the-city.ro/magazin/search/rochie/0

| Onutzza_8249 a răspuns:

Buna draga mea,

eu cred ca ar trebui da te imbraci intr-o rochie daca te duci la restaurant dar daca stai acasa in ceva lejer