| XfashionX a întrebat:

Heyy,,imi poate spune cineva o masca naturista(adica produse precum :legume,oua,uleiuri,si sa o prepar acasa) pentru un par uscat,gras, fire despicate.Dau funda si vot.

5 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Buna! Uite o masca pentru toate tipurile de par:este foarte buna! Pune intr-un castronel :zatul de la o casea medie, zeama de la jumatate de lamie, si un strop de ulei de masline! Este foarte buna! apropo :http://x-concurs.co.cc/concurent-AllyNa.html poti sa imi dai un vot te rog?

| alinadianaaa a răspuns:

Pentru un par stralucitor si frumos poti folosi aceasta masca.Eu o folosesc de de mult timp aceasta masca, si sunt multumita de rezultat..Pentru prepararea ei ai nevoie de: un ou si 200 de grame de iaurt natural.

Amesteca cele doua ingrediente si aplica masca pe par.La-si actioneze 10 minute, si apoi iti clatesti parul.

| sweetsweetpink a răspuns:

Cand te speli pe par, la ultima clatire adaugi si zeama de lamaiebig grin.

| Cristinna93 a răspuns:

Uleiul de ricin, uleiul de masline extra virgin, galbenusul de ou, zeama de lamaie sunt foarte bune pentru par happy