| bombonika1799 a întrebat:

Heyy,m- am decis insfarsit sa ma tund insa nu stiu cum:
1.am fost tunsa inainte in V]
2.am fata ovala si fruntea mica
Cum as putea sa ma tund eu ma gande-am sa ma tund filat,doarece am parul inspicat si mai sus pentru ca ma fac cu place, Astept pareri, daca ati putea sa imi dati si mie niste imaginiwinking

4 răspunsuri:
| DeeaPuff a răspuns:

Pai ...Eu iti sugerez sa te tunzi filat cum ai spus.Sau cred ca ti-ar mai sta bine si cu o coafura scurta ...Nu stiu una. geva gen mai scurta la spate si mai lunga in fata cu carare pe o parte. :) Cred ca ti-ar sta bine. Pentru ca si o prietena de-a mea are fata si fruntea la fel din cate am inteles si a avut ambele frizuri si ii statea bine. :D Ca sa iti dai seama cum este a doua frizura http://www.google.ro/......tp?/search SUCCES!

| Broscuţăă a răspuns:

Filathappycea mai buna alegerewinkingFunda?happy

| ladeeda a răspuns:

Ai putea filat sau in scari. :*

| SimonikaTha a răspuns:

Pai... ai putea sa te tunzi in scari ti-ar sta foarte bine.winking :* :X