| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPUhappyas vrea sa ma tund si nu stiu cum! am parul de la umar inca 15 cm tuns in scari si V insa acum nu-mi mai place cum arata sad. ce tunsoare mi-ar sta bine avand in vede ca am fata ovala, si fruntea mica? Ms

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa te tunzi scurt, si stiu la ce te referi pentru ca mai am colege cu parul asa! Si ma refer scurt pana la sfarsitul urechii, ar fi dragut, ondulat la sfarsit si fara breton! De asemenea ar mai merge o tunsoare dreapta ridicata la vreo 2-3 cm de umeri si cu breton! iti recomand, daca nu o sa-ti convina, da nu are cum sa nu-ti convina! Deci mult spor, si pser ca ti-am fost de folos!----

2 răspunsuri:
| ruxandra_1434 a răspuns:

Cred ca o tinsoare egala mai sus de umar

| MisSToXiC a răspuns:

Poti sa te tunzi bob