| diana_6879 a întrebat:

Heyy pentru cei din Timisoara... unde stiti un dermatolog bun in tm care ia bani putini dar lucra bine. va rog am si eu o problema am semne de la cosuri ( bubite dar si pete ) si puncte negre si pistrui. as vrea sa scap de ele, credeti ca va costa ceva?/ daca da cam cat?/ unde stiti un dermatolg bun si ieftin. dau FUNDOAIE si VOT

1 răspuns:
| erika13 a răspuns:

Daca folosesti produse de la plafar pe baza de plante[arnica, galbenele,...]poti scapa de pete, cosuri,...