| diana_6879 a întrebat:

Heyy pentru cei din Timisoara... unde stiti un dermatolog bun in tm care ia bani putini dar lucra bine. va rog am si eu o problema am semne de la cosuri ( bubite dar si pete ) si puncte negre si pistrui. as vrea sa scap de ele, credeti ca va costa ceva?/ daca da cam cat?/ unde stiti un dermatolg bun si ieftin. dau FUNDOAIE si VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa iti recomand un remediu naturist daca vrei, nu mai impinge cosurile sau te mai poate ajuta pamantul galben...