| rihanna7865 a întrebat:

Heyy TPU am si eu o intrebare va rog sa imi raspundeti urgent crying am mare nevoie de ajutorul vostru crying cum pot scapa de gaurile mici ramase de la cosuri? dau fundita cryingplease help me

Răspuns Câştigător
| DragosteDePrimavara a răspuns:

In primul rand nu le atinge delooc, stiu ca ispita e imensa, dar crede-ma stiu cum e! Rapid nu poti scapa, dar foloseste ''banala'' crema de galbenele, in timp o sa vezi ca repara tenul acneic si orice fel de ten!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa de ele.Aceste gauri sunt in piele si nu cred ca poti scapa de ele, decat daca le "astupi" cu fond de ten.happy

| Soryn2244 a răspuns:

Crema de Galbenele si nu atinge faci mai rau se intind

| lizemm a răspuns:

Mie imi trec (astupa) de la sine. incearca ceai de sunatoare. e bun cicatrizant si ajuta la vindecare.