| NoName_9844 a întrebat:

Heyy TpU kiss stiti cum sa scap de brunet putin mai repede? Am fost bruneta... l-am decolorat. blond/santen apoi iar brunet. Si nu vreau sa il decolorez iar si iar. doar niste produse sau altceva care sa faca sa se duca mai repede vopseaua happy In 3 luni macar sa numai fie brunet asa. nici acum nu e un brunet BRUNET. dar sa devina mai deschis incat sa mearga o vopsea blondawinking. Multumesccc kiss

2 răspunsuri:
| mihamihaela1234 a răspuns:

Sa te speli des pe par si cu sampon mult deoarece vopseau se va ducewinking asa am auzit si eu...

| NoName_9844 explică:

Saten* scuzati-ma whistling