| capshunicuta a întrebat:

Am nevoie de parerea cuiva care se pricepe in domeniul coaforului. sunt bruneta de ceva timp si as vrea sa mi l deschid.nu vreau sa ma decolorez. dar am gasit o vopsea de la palette. un blond f deschis. oare daca ma vopsesc imi va iesi cat de cat deschis pentru a reusi sa ma vopsesc cu cea mult dorita? tin sa mentionez ca mi a mai crescut parul si nu e total brunet. la radacini e saten iar la varfuri un brunet dar nu f inchis pentru ca a iesit vopseaua cu timpul. dau funda pentru cel mai bun raspuns:p

Răspuns Câştigător
| glamvintage a răspuns:

Buna! Poti incerca varianta ta insa culoarea nu se va schimba cione stie ce, poate deloc, in nici un caz uniforma. Merci mai bine la un salon pentru o decapare apoi renuantare. Brunetul este extem de greu de scos.
Bafta!

| capshunicuta explică (pentru glamvintage):

In oras nu exista saloane profesionale. si in cele care sunt nu cred ca stie careva sa faca decapaj... multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută, http://www.lyla.ro/tunsori/index.php?Start=14&ByPage=14
Pa, pa.

| glamvintage a răspuns:

Buna, din nou!
Trebuie sa existe pe undeva daca nu comanda-ti de pe net un decapant si mergi la o coafeza, cititi instructiunilie si poate reusiti ceva! In orice caz, la toate cursurile de coafor se invata si decapajul, imposibil sa nu se descurce daca-i dai produsul.
Sa nu te sperii de aceasta procedura si eu mi-am facut-o si sunt foarte incantata de modurile in care-mi pot coafa parul acum si de nuantele pe care le pot obtine!
Bafta, mai da de veste!

| VladimirPutin a răspuns:

Trebuie să te decolorezi înainte