| ღCuteღKissesღ a întrebat:

Heyy TPU! Unde pot sa gasesc bratari fosforescente?

6 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

La magazinele de gablonturi cred. Dar ce sa faci cu ele? happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Te referi la acelea din plastic rotunde?
Alea sunt ''bambine'' pentru pescuit.
http://mercador.ro/oferta/bambine-noapte-100-buc-IDfsue.html
Si mie imi plac, deci incearca la un magazin de pescuit ( Gipo de exemplu) sau in piata la tarabele cu momeli etc.
Bafta!

| alealexuta a răspuns:

Buna scumpaa..Bratarile fosforescente se gasesc in piata IN BAZAR in oras.dai si funtita?

| Macioi a răspuns:

La obor in complex!big grin

| pandaxo a răspuns:

Pai cauta pe la librarii, sau pe la magazinele cu jucarii, unde mai sunt si bratari, si chestii. Sau chiar la chioscurile simple, in supermarketuri, (Carrefour, Selgros, Kaufland) happy Sper ca te-am ajutat [ a da, am vazut ca sunt bratari fosfo cu : zodii, Love & peace, stelute, inimi.
Papa si baftaa puppy dog eyes